Popis

Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ polyfunkčnú 5 podlažnú budovu /plus suterén/ v meste Svit okres Poprad.Jedná sa o jedinečnú stavbu,ktorú dal postaviť Tomáš Baťa v roku 1948.V tej dobe patrila medzi najhonosnejšie budovy pod Vysokými Tatrami.
Momentálne sa budova využíva ako obchodné centrum s prenájmom pre obchody a služby pre štyridsiatich nájomcov,kde sú prenajaté dva podlažia.
Popis:
-zastavaná plocha budovy 1769 m2
-úžitková plocha 9 960 m2
-plocha jedného podlažia 1 660 m2
-parcely patriace k budove o rozlohe 4 392 m2
-parkovacie miesta pred budovou 32 plus 48 parkovacích miest za budovou a v suteréne ďalších 30 garážových státí
-nákladný výťah/2t/
-mestská kanalizácia a vodovod
-nová prípojka elektriny s rezervou pre bytové jednotky
-nová plynová kotolňa
-zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom napojeným na políciu
-možnosť pripojenia na internet

V projektovej štúdii sú spracované alternatívy pre vybudovanie bytov 1,2,3 a 4 izbové.Súčasťou projektovej štúdie je aj fotodokumentácia, ktorá reálne predstavuje využitie jednotlivých priestorov a navrhuje realizáciu 4X17
bytov,spolu 68,alebo 4x28 bytov ,spolu 112 v rámci existujúcich podlaží.Je vypracovaná aj štúdia so statickým posudkom na nadstavbu dvoch podlaží ,kde sú navrhované mezonetové byty.
Navrhovaná projektová štúdia je plne v súlade s platným územným plánom mesta Svit,k čomu bolo začaté územné konanie a podpísaná zmluva s mestom Svit o obstarávaní zmeny územného plánu.

Mesto Svit je vzdialené od okresného mesta 9 km s kompletnou občianskou vybavenosťou/obchodné centrá,škola,škôlka,zdravotné stredisko,pošta,polícia,autobusová a vlaková stanica,letisko Poprad-Tatry,zjazd z diaľnice/.

Podľa môjho názoru je táto komerčná nehnuteľnosť vhodná investičná príležitosť pre vybudovanie nájomných bytov,odpredaj zrealizovaných bytových jednotiek s polyfunkciou,domu dôchodcov, alebo aj mnoho ďalších možností.

Pre platcov DPH prenos daňovej povinnosti.

Ak Vás ponuka zaujala,prosím kontaktujte ma a radi Vás s majiteľmi objektu ním prevedieme.

 

49.0591277778

20.2080166667

Kategórie
Kontakt

    Sledujte nás
    mood_bad
  • Zatiaľ žiadne hodnotenia.
  • Pridaj recenziu