Metrotile CE s.r.o. - oceľová strešná krytina

Adresa
Partizánska 2900, Poprad, Slovenská Republika, 05801
Telefón
+421-(0)52-77 22 720
Fax
+421-(0)52-77 22 463
E-mail
Webstránka
Cena
Nezadaná
Obrázok

Strešná krytina Metrotile je pre maloplošný rozmer a nízku hmotnosť  vynikajúca na jednoduchú manipuláciu. Dokonalá ochrana oceľového plechu a unikátny spôsob montáže len umocňujú technickú vyspelosť týchto krytín. Ak k tomu ešte pridáme výrazný pomer nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti, dostáva sa k Vám strešná krytina s vlastnosťami, ktoré sú pre iné krytiny nedosiahnuteľné.

Veľkou výhodou oceľovej krytiny Metrotile, na rozdiel od mnohých plechových krytín, je jej skladovateľnosť. To znamená, že nie je nutné vyrábať ju na mieru s dlhou dodacou dobou. Oceľová krytina Metrotile je pripravená k okamžitému odberu kedykoľvek a navyše nespotrebované panely je možné vrátiť.

Rozmery, tvarovateľnosť a ľahké delenie panelov oceľovej krytiny Metrotile umožňujú vyskladať aj nezvyčajne komplikovaný vlnitý a oblý tvar strechy. Krytina je pri tom tesná v pozdĺžnom aj priečnom preložení panelov a špáry takmer nevidno.
Nedochádza k prienikom dažďa, snehu, vetra a teda ani k zvýšeným nárokom na poistnú hydroizoláciu.

Oceľové krytiny Metrotile sa pri páde nerozbijú, neprasknú a ani sa inak nepoškodia. Výška týchto strát u tradičnej škridly z dôvodu zničenia je až 5%, t.z. že každá dvadsiata strecha je odpad.

Nízka hmotnosť a variabilnosť montáže oceľovej krytiny Metrotile Vám umožní jednoduchú rekonštrukciu vrchného plášťa bez demontáže a likvidácie pôvodnej krytiny.

Oceľovú krytinu Metrotile môžme montovať pri sklone striech 10°-90°. Praktické využitie tejto výhody sa uplatňuje v optickom znížení výšky domu so sklonom nad 60°. Navyše nízka hmotnosť a jednoduchosť montáže oceľovej krytiny Metrotile Vám umožní jednoduchú rekonštrukciu vrchného plášťa bez demontáže a likvidácie pôvodnej krytiny.

Mapa
Obrázky (5)